Тема:
Узагальнення і систематизація знань і вмінь за темою “Прикметник”
Мета: закріплювати знання учнів про відмінювання прикметників; удосконалювати
уміння визначати рід та відмінок прикметників, добирати синоніми до них; розвивати
зв’язне мовлення
учнів ; виховувати
любов до природи.
Обладнання: таблиця Планети Сонячної системи, презентація до уроку,
сигнальні картки для диференційованого завдання.
Хід уроку.
I.Організація
класу.
Завжди людина мріяла літати
На небі високо планет дістати.
Щоб мрії ці могли здійснитись
Що треба нам робити? ( гарно вчитись)
-
Діти, сьогодні ми з вами здійснимо
віртуальну подорож до планет Сонячної системи. З ними ми познайомились на
уроках природознавства, а сьогодні дізнаємось про них трохи більше.
-
Назвіть планети Сонячної системи. (
Пригадати дітям допоможе таблиця Планети Сонячної системи).
-
На чому ми зможемо сьогодні
подорожувати?
-
Так, до планет можна дістатись тільки на
космічному кораблі.
( Слайд 1 )
II.Перевірка
Домашнього завдання.
-
Тож вирушаємо в путь. І перша наша зупинка
– Сонце. ( Слайд 2)
-
Сонце – це зірка. Велика палаюча куля з
газів водню та гелію. Температура сягає 60 000С. Без сонячного світла на Землі
нічого б не існувало.
-
Перевіримо яки ви вдома готувались до
подорожі.
-
Який тип тексту в домашній вправі?
-
Прочитайте виписані з тексту прикметники
з іменниками та їх розбір за зразком в підручнику.
-
Яка частина мови називається
прикметником? На які питання він відповідає?
https://drive.google.com/drive/my-drive

Коментарі
Дописати коментар